У Рівному іноземні інвестори шукають об'єкти для відкриття навчального закладу з англійською мовою викладання

05.08.2021 15:11   Опубліковано : Наталія Рівненська
Джерело: RvNews

Сьогодні Агенція розвитку Рівного разом з іноземними інвесторами переглянули не функціонуючі об‘єкти освіти в місті, можливості їх відновлення та впровадження системи канадської освіти. Навчання передбачає набір дітей від 4-5 років та вивчення предметів - англійською мовою.

Данило Корбабіч, консультант великих канадських компаній та колишній політичний радник представників влади Канади, приїхав до Рівного, щоб вивчити можливості та перспективи відкриття у нашому місті приватної школи.
 
Пан Данило Корбабіч давно бере участь у реформі освіти в Україні, очолював процес сертифікації першого та єдиного подвійного (канадсько-українського) ступеня Школи К-11 в Україні між Міністерством освіти України та канадською провінцією Манітоба. Був частиною команди, яка разом розробила навчальний план та керувала Новопечерською школою в Києві. Наразі пан Корбабіч з командою працюють над впровадженням цього досвіду в інших містах України.
 
Мета інвесторів – відкрити приватну школу із застосуванням канадських освітніх методик, адже канадська освіта є однією з найкращих у світі. Випускники такої приватної школи отримають канадський диплом та можливості навчатися у 90% університетів світу. Мова викладання у такій школі – англійська, водночас можливим є паралельне викладання українською мовою в початкових класах та підготовка дітей до навчання в такій школі з дитячого садочка.
 

Читайте більше на RvNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews