В Івано-Франківську запропонували одну з вулиць назвати на честь Володимира Макарова

17.09.2021 17:06   Опубліковано : Франківський Новинар
Джерело: Бріз

Одну з вулиць Івано-Франківська хочуть назвати на честь Президента клубу «Що?» «Де?» «Коли?» Івано-Франківщини видатного містянина Володимира Макарова. Таку ініціативу запропонував начальник управління планування території та містобудівного кадастру Департаменту містобудування та архітектури Івано-Франківської міської ради  Артур Прокіпчук.

«Володимир Іванович був також капітаном збірної команди ерудитів України і загалом багатосторонньо розвиненою, талановитою особистістю... Є задум назвати одну із вулиць нашого міста його іменем. Кожен, хто проходитиме вулицею і звертатиме увагу на назву, зможе згадати неповторного ерудита, або й вперше відкрити для себе щось про цю талановиту людину. Що скажете, містяни: бути чи не бути вулиці імені Володимира Макарова в Івано-Франківську?»,- запитав пан Прокіпчук у фейсбуці.

Ідею назвати вулицю на честь Баті підтримало чимало іванофранківців, адже він був людиною непересічною, відомою не лише в Івано-Франківську, а й в цілій України і, навіть, за кордоном.

Сподіваємось, що влада підтримає ініціативу, і одна з вулиць міста з гордістю носитиме ім’я Володимира Макарова.


Читайте більше на IfNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Бріз