Учні Тернопільської ЗОШ №6 відвідали ферми товариства «Бучачагрохлібпром», а також сади та виробництва ФГ «Гадз»

28.09.2021 09:40   Опубліковано : Оксана Горобець
Джерело: TeNews

Промисловий туризм надає можливість пізнати суть та особливості функціонування підприємств, заводів, станцій та ін. Такі екскурсії змінюють бачення звичного туризму. Попри огляд замків, архітектури, музеїв можна із користю для себе відкрити процеси виготовлення продукції, котру ми споживаємо. Індустріальний (промисловий) туризм ще не дуже поширений в Україні, так як в країнах ЄС та у США. Проте, такими ось відвідинами люди стають ближчими до виробника. Можуть побачити із середини технології виробництва. Є змога продегустувати весь асортимент продукції. 

Читайте також

ТзОВ “Бучачагрохлібпром” звітує про сплачені податки за серпень 2021 року
Школи Бучаччини отримають допомогу в розмірі 580 тисяч гривень від Бучацького мецената Петра Гадза
Найкращі учні шкіл Бучаччини відвідали ФГ “Гадз”

Так, 25 та 26 вересня учні школи №6 м. Тернопіль були одними із тих, хто став учасниками і відкривачами цього виду туризму. Діти та батьки відвідали ферми товариства “Бучачагрохлібпром“, сади та виробництва ФГ “Гадз”. Оцінили якість яблук, соків, п’юре, чіпсів. Посміялись та поспівали разом із головою наглядової ради Гадзом Петром Івановичом. Чудовий день, котрий варто залишити у пам’яті!

Усі дитячі посмішки – у відео та фото.

 

Читайте більше на TeNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: TeNews