Оголошено конкурс на посаду керівника Рівненського діагностичного центру

29.09.2021 21:14   Опубліковано : Наталія Рівненська
Джерело: RvNews

популярне


28 вересня відбулося перше засідання окремої конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального підприємства «Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр ім. Віктора Поліщука» (голова комісії Ігор Ясенюк). На ньому було оголошено про початок прийому документів.

Так, бажаючі очолити діагностичний центр повинні подати свої документи до 13 жовтня у Рівненському обласну раду, майдан Просвіти, 1 каб. 328.

Зауважимо, кандидат на посаду повинен відповідати певним вимогам. Зокрема, мати вищу освіту ІІ рівня за ступенем за ступенем магістра спеціальності галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування» або «Право» або «Соціальні та поведінкові науки» або «Гуманітарні науки» або «Охорона здоров’я» та спеціалізацією «Організація і управління охороною здоров’я». Стаж роботи на керівних посадах 7 років. Окрім того, він повинен підготувати проєкт плану розвитку закладу на три – п’ять років.

Ознайомитися з переліком необхідних документів можна за посиланням.

Розгляд поданих заяв на участь у конкурсі,заслуховування кандидатів на посаду та проведення з ними співбесіди відбудеться 18 жовтня, початок о 10-:00.

Прес-служба Рівненскої обласної ради


Читайте більше на RvNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews