Відтепер на сесію Рівнеради відвідувачі можуть потрапити лише з ковід-сертифікатом або негативним тестом: а як щодо депутатів

30.09.2021 10:12   Опубліковано : Олекса Мирожит
Джерело: RvNews
Згідно з рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської міської територіальної громади від 28 вересня 2021 року, протокол №21. Доступ на сесію буде дозволено відвідувачам:
 
- за умови наявності в усіх учасників (відвідувачів), крім осіб, які не досягли 18 років, та організаторів заходу (співробітників закладу), негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу); або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини; чи міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).” (Протокол №21, пункт 2.1. підпункт б).
 
Що стосується депутатів Рівненської міської ради, то у пресслужбі запевняють, що 
впродовж останніх місяців за ініціативи профільного заступника Юрія Поліщука відбулася вакцинація членів виконавчого комітету, депутатів Рівнеради та членів апарату ради.
 
Так, більше 80% депутатів Рівнеради вакциновані.

Читайте більше на RvNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews