Впродовж 2024 року ще у п’яти громадах Львівщини стало доступним отримання адмінпослуг Держгеокадастру через ЦНАП

21.03.2024 21:59   Опубліковано : Іванна Капустянська
Джерело: LvNews

Працівниками Головного управління Держгеокадастру у Львівській області продовжується співпраця та взаємодія з Центрами надання адміністративних послуг щодо надання адміністративних послуг з питань ведення державного земельного кадастру.

Про це повідомили в Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області.

«Налагодження та підтримка взаємодії з надання послуг Держгеокадастру через систему Центрів надання адмінпослуг та е-сервісів Держгеокадастру перш за все зменшило кількість та необхідність візитів громадянина до чиновників, пришвидшило надання послуг, зробило е-послуги зрозумілими та доступними для громадян, а відповідно і зменшило корупційні ризики через забезпечення роботи системи електронного надання послуг», – відзначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Загалом співпраця здійснюється з 76 ЦНАПами Львівщини, налагоджено надання адміністративних послуг за допомогою е-сервісів Держгеокадастру. Зокрема, цього року укладено угоди та налагоджено співпрацю з новоствореними такими центрами п’яти територіальних громад Львівщини.

Також фахівцями Головного управління Держгеокадастру у Львівській області проводяться навчання для адміністраторів ЦНАП при органах місцевого самоврядування.


Читайте більше на LvNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews