У Рівненській області безробітних залучають до облаштування житла для переселенців

16.04.2024 10:12   Опубліковано : Олекса Мирожит
Джерело: RvNews
 

У Костопільській громаді облаштовують житло для ВПО у межах проєкту «Армія відновлення». До суспільно корисних робіт залучають безробітних. Житловий фонд планується розмістити в селах Яполоть, В.Мидськ, Пісків та Пеньків. 

Загалом з початку року управлінням Рівненського обласного центру зайнятості до суспільно корисних робіт залучено 87 безробітних осіб. 

Нагадаємо, що така зайнятість передбачає розбір завалів, ремонтні роботі, підтримання у готовності захисних споруд цивільного захисту, а також діяльність щодо організації забезпечення життєдіяльності громадян, які постраждали внаслідок війни тощо.

Зареєстрованим безробітним, які до цього залучені, виплачується заробітна плата у розмірі не менше мінімальної. Окрім того, відтепер за виконання суспільно корисних робіт у рамках проєкту «Армія відновлення» можна отримати оплату до 1,5 мінімальних заробітних плат (до 12 000 грн).

Загалом з початку 2024 року в Рівненській області видано 1467 направлень на виконання такої зайнятості, укладено 152 угоди із замовниками. На рахунки роботодавцям для виплати заробітної плати безробітним, які беруть участь у виконанні таких робіт, спрямовано 13,1 млн грн.

Пресслужба Рівненської ОДА


Читайте більше на RvNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews