Клінінгова компанія чи прибиральниця: кого обрати для прибирання офісу?(R)

29.05.2024 16:18   Опубліковано : Львівський Новинар
Джерело: LvNews

 

null 

Офіс — це обличчя компанії. Чистота і порядок у ньому не лише створюють сприятливі умови для роботи, але й формують позитивне враження у клієнтів та партнерів. Вибір між клінінговою компанією та наймом індивідуальної прибиральниці для офісу — це важливе рішення, приймаючи яке варто врахувати безліч аспектів. Тож розгляньмо переваги та недоліки обох варіантів просто зараз. Дізнаймося, які послуги прибирання офісів у Львові краще замовити.

Переваги та недоліки прибиральниці

Отже, для початку розглянемо особливості співпраці з прибиральницею, яка надає свої послуги індивідуально. Перевагами є:

  1. Нижча вартість. Послуги прибиральниці часто обходиться дешевше, ніж послуги клінінгової компанії. Це може бути важливим фактором для малих бізнесів з обмеженим бюджетом.
  2. Простота комунікації. Пряме спілкування з прибиральницею дозволяє легко передавати вказівки та побажання щодо прибирання.

Проте не обійшлося й без недоліків:

  • Ризик відсутності. У випадку хвороби або відпустки прибиральниці, вам доведеться шукати тимчасову заміну, що може бути проблематичним.
  • Обмежені ресурси. Індивідуальна прибиральниця зазвичай не має доступу до професійного обладнання та спеціальних засобів для прибирання, що може вплинути на якість виконуваної роботи.
  • Юридичні питання. Оформлення трудових відносин з індивідуальною прибиральницею може бути складнішим і вимагати додаткових витрат.

Окрім цього, індивідуальні послуги з прибирання навряд підійдуть для офісів з великою площею — одна людина там точно не впорається.

Що можна сказати про професійний клінінг?

Клінінгові компанії наймають професійних працівників, які проходять спеціальне навчання. Це гарантує високу якість прибирання і вміння справлятися з різними типами забруднень, працювати зі специфічними поверхнями, правильно поводитися з офісною технікою. Також професійні клінінг послуги — це:

  • Широкий спектр послуг. Крім стандартного прибирання, клінінгові компанії можуть пропонувати додаткові послуги, такі як миття вікон, хімчистка меблів та килимів тощо.
  • Спеціалізоване обладнання та засоби. Клінінгові компанії використовують професійне обладнання та спеціальні чистячі засоби, які недоступні в роздрібному продажі. Це дозволяє досягати кращих результатів прибирання.
  • Гнучкість та адаптивність. Клінінгові компанії можуть адаптувати графік прибирання під потреби вашого офісу. Вони також можуть надати заміну у випадку хвороби або відпустки працівника.
  • Гарантії. Підписуючи договір з клінінговою компанією, ви маєте юридичні гарантії. У разі невиконання зобов'язань ви можете вимагати компенсацію.

Якщо йдеться про недоліки, то суттєвий мінус можемо назвати лише 1 — часто вартість послуг в професійних клінінгових компаній є дещо вищою, ніж в індивідуальних прибиральниць. Проте вартість виправдана високою якістю, наявністю спеціального обладнання та досвідом. 


Читайте більше на LvNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews