У Рівному провели унікальну операцію: на заході України її роблять уперше

12.06.2024 08:12   Опубліковано : Олекса Мирожит
Джерело: RvNews
В Україні відомий тільки один факт проведення такого оперативного втручання, а на заході - це вперше.
 
52-річна пацієнтка — дружина військового - скаржилась на загальну слабкість, головокружіння, втрату ваги 12 кг за 3 місяці. У жінки було виявлено пухлину правої нирки з пухлинним тромбом в порожнистій вені.
 
24 травня жінка звернулась у відділення ургентної хірургії КНП «Центральна міська лікарня» РМР за консультацією. Лікар-хірург онколог Тарон Альбертович Налбандян спільно із колегами вирішили провести потрібну операцію лапароскопічно.
 
До виконання такого оперативного втручання команда фахівців готувалась і фізично, і налаштовувалась морально. Усе необхідне обладнання було наявне. 28 травня пацієнтці провели лапароскопічну нефрадреналектомію з венакаватромбектомією.
 
Вже наступного дня жінка почала рухатись вільно по відділенню, пити та харчуватися. Загальний стан хворої з кожним днем покращувався. Виписали пацієнтку на 5 добу у задовільному стані.
 
Команда фахівців:
- хірург-онколог Налбандян Т.А.,
- лікар-хірург Данильчук О.М.,
- лікар-анестезіолог Огінський А.Г,
- операційна сестра медична Геєнко Т.Д.
 
Пресслужба Рівнеради

Читайте більше на RvNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews