Садовий знову заводить Львів у боргову яму: цього разу кредит на 20 років для реконструкції вулиць Мазепи і Грінченка

14.06.2024 12:14   Опубліковано : Іванна Капустянська
Джерело: LvNews
У п’ятницю, 14 червня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про затвердження висновку щодо доцільності залучення 9,8 млн євро кредиту від Європейського інвестиційного банку на реконструкцію вулиць Мазепи та Грінченка.

Про це повідомили під час засідання виконкому, пише LVIV.MEDIA.

Загалом на реконструкцію вулиць необхідно 13,5 млн євро, з них 3,7 млн євро місто виділить самостійно, 9,8 млн євро візьме у кредит. За ці кошти на вулицях Мазепи та Грінченка повинні облаштувати окремі смуги для громадського транспорту. Як вказано у рішенні це необхідно, тому що у цьому районі розташований найбільший у Львові комплекс лікарень, у тому числі дитячих, на базі яких формується екосистема “Незламні“. Крім того, тут проходять 6 міських автобусних маршрутів, 1 тролейбусний та приміські маршрути.

Що зроблять за ці кошти:

Забезпечать безбар’єрний простірна вул. Гетьмана І. Мазепи та вул. Б. Грінченка,

Створять зупинки громадського транспорту “острівного” типу шириною 3,0 м та довжиною посадкового майданчика 35 м, які будуть розташовані між смугою громадського та приватного транспорту.

Облаштують пандуси на зупинках

Облаштують пішохідні переходи

Збільшать кількості смуг руху до 4-5

Облаштують 148 місць для паркування.

Створять велосипедну смугу шириною 1,5-1,85 м.

Влаштують зони озеленення площею 24 648 м2 .

Реалізувати інвестиційний субпроєкт повинні протягом трьох років, тобто до 2027 року. Кредит візьмуть терміном на 20 років з пільговим періодом до 4 років. Погашення відбуватиметься частковими платежами двічі на рік відповідно до графіка. Перший платіж має бути через 60 днів після отримання траншу, Джерелом повернення будуть кошти ЛКП “Львівавтодор”, а також інші джерела, передбачені законодавством.

 


Читайте більше на LvNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews