У Львові сім'я створила компанію, яка виготовляє дрони для ЗСУ

18.06.2024 00:02   Опубліковано : Іванна Капустянська
Джерело: LvNews

Сім'я зі Львова створила компанію, де збирають та переобладнують FPV-дрони та бомбери. За останні три місяці на фронт відправили чотири тисячі безпілотників, пише Суспільне.

ASTRID — багаторазовий дрон військового призначення, який може пролетіти понад 30 кілометрів та скинути вантаж вагою до п'яти кілограмів. Розробив дрон Андрій Малишев.

Це — складний бомбер, який можна переносити в звичайному рюкзаку. Він є аналогом "Носія" — своєрідна заміна "Мавіку". На нього можна встановити оптичні системи з термальною камерою. Це буде залежати від завдання, яке необхідно виконати.

"В нас виникла потреба виготовляти українські дрони. Тому ми, користуючись інформацією з фронту, що хлопці кажуть, що працює, що не працює, використовуємо всі ці технології в наших дронах. Ми самі виїжджаємо на полігон, тестуємо дрони і вдосконалюємо їх", — розповідає Андрій Малишев.

Компанію Андрій разом із дружиною створили в 2022 році. Тут не лише виготовляють нові дрони, а й ремонтують пошкоджені.

"Так як з перших днів багато наших родичів пішли на фронт, то ми в першу чергу думали про них, хотіли їм допомагати. Відповідно, Андрій почав розробляти дрони і так ми розпочали допомогу фронту", — говорить Ольга Дида, керівниця компанії.

Допомагає створювати нові дрони і син засновників компанії — 18-річний Володимир. Каже, аби вдосконалювати свої розробки, в компанії розбирають придбані раніше безпілотники.

"Чому ми деколи купуємо і збираємо такі дрони з Китаю? Тому що ми дивимося, що з цього можемо взяти собі, що може оптимізувати якісь наші процеси, як удосконалити наші розробки", — мовить Володимир.

Окрім власних розробок, компанія виготовляє і FPV-дрони. За останні три місяці на передову передали близько чотирьох тисяч.


Читайте більше на LvNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews