Рівненські спортсмени вирушать на Олімпіаду XXXIII до Парижу

12.07.2024 14:12   Опубліковано : Олекса Мирожит
Джерело: RvNews

Цього року на Олімпіаду XXXIII у Парижі, яка проходитиме з 26 липня по 11 серпня, поїдуть двоє спортсменів з Рівненщини. Вони здобули відповідні ліцензії та увійшли до списку 140 українських атлетів.

Рівнянин Олександр Гудима, 21-річний майстер спорту України міжнародного класу, змагатиметься у велоспорті, категорія маунтенбайк. У 2021 році він став першим в історії України юніором-чемпіоном Європи з маунтенбайку.

Михайло Усач, 27-річний майстер спорту України міжнародного класу з Березного, виступатиме у стрільбі з лука. У лютому 2024 року на чемпіонаті Європи у приміщенні він здобув чемпіонський титул у командній першості та бронзову медаль в особистих змаганнях.