Львівські митники зупинили партію контрабанди рідин до електронних цигарок
Джерело: LvNews
На пункті пропуску "Краківець" митники зупинили жителя Буковини, у мікроавтобусі якого знайшли 4320 незадекларованих баночок із заправками для електронних цигарок.
Про це повідомили у Львівській митниці.
31-річний житель Буковини їхав з Польщі в Україну через Львівщину. Його мікроавтобус зупинили для перевірки в пункті пропуску "Краківець".
"Оглядаючи, транспортний засіб, працівники митниці виявили в багажному відділенні автомобіля незадекларовані рідини із можливим вмістом нікотину для наповнення електронних сигарет F.K.D. LAB", — ідеться у повідомленні.
Орієнтовна вартість 4320 баночок становить понад 1 млн 200 тис. гривень. Митники також знайшли в мікроавтобусі кілька упаковок нікотинової солі.
За цим фактом складено адмінпротокол відповідно до ч. 3 ст. 471 МКУ.
Читайте більше на LvNews.
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews