У Львові чадним газом отруїлася 6-річна дитина
Джерело: LvNews
Учора, 9 березня, на вулиці Райдужній у Львові чадним газом отруїлася дівчинка 2019 року народження. Її госпіталізували.
Про це повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.
За інформацією міськради, подія трапилася близько 23:20 у квартирі на вулиці Райдужній, що в Сихівському районі. 6-річну дівчинку госпіталізували. Аварійна служба тимчасово перекрила подачу газу до квартири.
Як зазначили в міськраді, із початку 2025 року це — 14 випадок отруєння чадним газом у Львівській громаді. Усього з початку року отруїлись 30 людей, двоє загинули.
Симптомами отруєння чадним газом є інтенсивний головний біль, загальна слабкість та сонливість, можливі запаморочення та блювота. Якщо виникають такі симптоми, необхідно вимкнути усі прилади горіння і вийти на вулицю, викликати "швидку" та газову аварійну службу.
Читайте більше на LvNews.
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: LvNews