Нижче епідпорогу: захворюваність на грип у Рівненській області продовжує падати
Джерело: RvNews
Один з найважчих за останні роки епідсезонів на грип та ГРВІ завершується. За минулі 7 днів зафіксували 6635 випадків захворювання. Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.
«Вперше за понад 2 місяці захворюваність на грип та ГРВІ на Рівненщині опустилася нижче епідпорогу. Зареєстровано менше випадків ніж раніше: 6635 проти 7487. Повернення до епідпорогу дає можливість скасувати в області запроваджені обмеження», - розповів очільник області.
Також він додав, що незважаючи на позитивну динаміку, департаменти охорони здоров’я та освіти ОДА мають доручення й надалі моніторити ситуацію та вживати передбачених заходів
Зазначимо, що найбільше хворих - це діти (66%), але й серед дорослих найбільше випадків у віковій категорії 30-64 років.
Поки зима фіналізує незвичною погодою - бережіть себе.
Пресслужба Рівненської ОДА
Читайте більше на RvNews.
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews