На Рівненщині стартувало голосування за кращу книгу

04.06.2025 14:12   Опубліковано : Олекса Мирожит
Джерело: RvNews

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека оголосила про початок обласного конкурсу «Краща книга Рівненщини – 2026».

Щороку його проводять з метою популяризувати місцеве книговидання, підтримати сучасну українську книгу та заохотити дітей, молодь та дорослих до читання.

Цього разу читачі обиратимуть своїх фаворитів у двох категоріях:

- «Краще прозове видання»,

- «Краща поетична збірка».

Проголосувати за улюблену книгу можна зручно у кілька способів:

- Заповнити онлайн-анкету (оновлюється кожні 2 тижні);

- Заповнити анкету у будь-якій публічній бібліотеці області;

- Надіслати свій варіант на електронну пошту: metod@libr.rv.ua

- Залишити коментар під дописом на сторінці бібліотеки https://www.facebook.com/share/p/15axeJgMB6/.

За результатами голосування буде сформовано великий і малий списки. Саме книги з малого списку розгляне професійне журі, яке й визначить лауреатів.

Ознайомитися з положенням про конкурс можна за посиланням.

Нагадаємо, ініціатором конкурсу є Рівненське обласне відділення Української бібліотечної асоціації (РОВ УБА), яке започаткувало проєкт у 2009 році.

За матеріалами Рівненської обласної ради


Читайте більше на RvNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews