Ще п'ять Центрів ментального здоров'я відкриють у Рівненській області
Джерело: RvNews
На Рівненщині вже працює 7 Центрів ментального здоров’я, а ще 5 відкриються до кінця року. Про це повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін
- Це простори турботи, де кожен може отримати професійну допомогу від лікаря-психіатра, психолога, психотерапевта та інших фахівців. Вони функціонують в галузі освіти і медицини, а також налагоджено роботу мобільних мультидисциплінарних команд психіатричної допомоги. Їх облаштовують у модернізованих приміщеннях із сучасним обладнанням, а працівники проходять спеціальне навчання, - сказав Сергій Подолін.
Нагадаємо перелік закладів, де створені Центри ментального здоров’я: Центральна міська лікарня у м. Рівне, Вараська, Гощанська багатопрофільна лікарня, Березнівська центральна міська, Рівненський обласний центр психічного здоров’я населення, Рівненський державний гуманітарний університет та Луганський державний медичний університет.
Як зазначили у Центрі ментального здоров’я м. Рівне, який відкрився в області першим і вже працює майже 2 роки, що з початку року до них звернулося 789 осіб, серед яких 54% - це підлітки. Найпоширеніші симптоми, з якими не можуть впоратися пацієнти: тривога, неспокій, дратівливість чи агресія, порушення сну чи апетиту, коливання настою, небажання і нездатність займатися повсякденними справами.
За матеріалами Рівненської ОДА
Читайте більше на RvNews.
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews