Попри «старання» «Самопомочі» школа мистецтв залишилася в Тернополі

31.03.2018 17:43   Опубліковано : Новини Тернопільщини
Джерело: gazeta.te.ua

У Тернополі триває сесія Тернопільської обласної ради. На засідання вже вкотре прийшли представники Тернопільської обласної експерементальної комплексної школи мистецтв ім. І. Герети.

Питання школи мистецтв розглядалося близько двох годин. Після того, як депутати вислухали позицію представників закладу, на противагу пропозиції представника партії «Самопоміч» Любомира Крупи,  у якій він хотів перенести школу мистецтв до школи-інтернату в Струсові, було запропоновано об’єднати заклад із загальноосвітньою школою №21.

В результаті, з метою вирішення проблеми функціонування закладу депутати більшістю голосів прийняли рішення про злиття школи мистецтв із загальноосвітньою школою №21, у якій створять спеціалізовану комплексну школу мистецтв імені Ігоря Герети.

Представникам школи мистецтв таке рішення не сподобалося і вони заблокували трибуну. Вони вважають, що після об’єднання викладачі або одного або іншого навчального закладу залишаться без роботи, а школа просто перестане функціонувати.

«Як ми можемо опуститися на рівень Крупи, представника «Самопомочі», щоб закрити якусь школу? Ми проти цього, школи потрібно відкривати, а не закривати», -каже голова батьківського комітету школи мистецтв та секретар ініціативної групи Тетяна Цяволик.


Читайте більше на TeNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: gazeta.te.ua