У квітні військові пенсіонери Буковини отримають доплати до пенсій за січень-березень
Джерело: day.kyiv.ua
Про це повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман на нараді з міністром соціальної політики Андрієм Ревою щодо ситуації з пенсіями військовослужбовців, передає УНН.
«У квітні всі військові пенсіонери отримають доплати до пенсій за січень-березень, а з травня розпочнеться системна виплата вже підвищених військових пенсій», — повідомив Гройсман.
Він наголосив на важливості того, щоб до травня всі виплати були здійснені в повному обсязі, адже з цього місяця необхідно виходити на системність підвищених виплат.
При цьому, Рева нагадав, що середній розмір підвищення пенсій складає 1 500 грн. Він запевнив, що все проходитиме у плановому режимі і поставлені завдання будуть виконані.
За матеріалами https://day.kyiv.ua
Читайте більше на CvNews.
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: day.kyiv.ua