Закопані речі Героїв: хто відповість за злочин?

18.05.2018 11:07   Опубліковано : Новини України
Джерело: Правий сектор

Нещодавно на околицях Дніпра знайшли речі загиблих українських військових, які закопали працівники тодішньої місцевої міліції на території Тарамського рибгоспу. Як виявилося згодом, речі здебільшого належали бійцям, що потрапили в Іловайський котел, про що свідчать знайдені відзнаки. Окрім нагород та відзнак, у руки волонтерів потрапили листи від рідних, натільні хрестики, особисті речі, зрештою – усе це було впереміш зі скривавленою формою наших захисників.

За попередньою версією, ці речі були вивезені з моргу, де в 2014 році проводилося упізнання тіл загиблих. Закопати їх на території господарства було ідеєю працівників МВС, які переконували власника рибгоспу, що ці речі мають тільки "просушитися" на його території. Зрозуміло, що ніхто не планував по них повертатися, та й повертати ці по-справжньому цінні речі для рідних та близьких вбитих воїнів, також міліціонери не мали наміру.

Скоєний злочин є не просто сукупністю порушених людських норм, а й вершиною байдужості та проявом нахабного відношення до оборонців Батьківщини. Наразі відкрито кримінальну справу та триває слідство, яке має виявити як саме потрапили речі на дану території та хто був організатором цього злочину. В обласному управлінні МВС відповідальні "вмивають руки" − кажуть, що уявлення не мають чиї то речі та як вони там опинилися. Хоча всім добре зрозуміло, що якщо навіть у ході слідства і виявлять справжнього злочинця, то "змія себе за хвіст не вкусить".


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Правий сектор  

Загрузка...