Прикарпатець віддав шахраям 32 тисячі гривень
Джерело: Фіртка
Незважаючи на численні застереження поліцейських, громадяни продовжують довіряти шахраям.
Читайте також
Зрозуміло, що за допомогою інтернету можна, не виходячи з дому, здійснювати різні види грошових операцій. Це дуже зручно. Але, щоб не стати жертвою інтернет-шахраїв, потрібно врахувати і небезпеку від таких торгів, адже з кожним днем число ошуканих громадян зростає, пише - Фіртка з посиланням на обласну поліцію.
Інтернет-лиходіям легко обдурювати людей дистанційно і безпечно, бо їх не знають в обличчя потерпілі, а телефонні картки або телефони після отримання грошей викидають. Такі злочини важко розкрити.
Черговою жертвою такої схеми шахрайства став 56-річний мешканець Надвірнянського району. Як розповів потерпілий, оголошення про продаж трактора він знайшов в інтернеті. Коли вирішив зателефонувати за вказаним номером та обговорити умови придбання товару, «продавець» попросив перерахувати кошти в сумі 32 500 гривень наперед.
Для цього вказав номер карточки і заявник погодився. Перерахувавши гроші, зв'язoк з власником обірвався, а покупець не отримав ані товару, ані грошей.
За цим фактом працівники поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.
«Будьте пильними та не довіряйте телефонним шахраям та інтернет-зловмисникам. Завжди ретельно та зважено обдумуйте свої дії і при найменшій підозрі можливих шахрайств телефонуйте у поліцію», - закликають в поліції.
Читайте більше на IfNews.
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Фіртка