У Рівненській області представили карту природно-заповідних об'єктів

14.12.2018 15:26   Опубліковано : Новини Рівненщини
Джерело: RvNews

Відповідно до вимог Закону України “Про географічні назви” та Закону України “Про охорону навколишнього природного середовища” громадяни України мають право на повну і достовірну інформацію про стан довкілля і навколишній простір.

Для забезпечення більш широкого доступу громадськості до інформації про навколишнє довкілля Рівненської області відділ державного геодезичного нагляду Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області узагальнив інформацію про назви природно-заповідних та фізико-географічних об’єктів, взяті з “Державного реєстру географічних назв України” , в якому максимально узагальнена і проілюстрована інформація про стан цих географічних об’єктів області.

Інформація буде корисною для державних органів влади, наукових установ та громадськості, особливо для новостворених об’єднаних територіальних громад, адже володіння інформацією про стан об’єктів природо-заповідного фонду відіграє важливу роль у формуванні рівня культури і інформаційної обізнаності жителів краю в питаннях охорони і раціонального ставлення до навколишнього середовища.

Також на сайті департаменту екології та природних ресурсів Рівненської обласної адміністрації розміщена “геоінформаційна система банку даних кадастрової інформації об’єктів природо-заповідного фонду Рівненської області, детальні ознайомитись з картою можна за наступним посиланням: http://www.rivnepzf.iisd.com.ua/PZF/Map

За матеріалами ГУ Держгеокадастру України у Рівненській області.


Читайте більше на RvNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews