Пропозиції на здобуття міської мистецької премії імені Георгія Косміаді приймаються до 15 березня

19.02.2019 15:30   Опубліковано : Яна Замкова
Джерело: RvNews

Міська мистецька премія імені Георгія Косміаді є найвищою в місті відзнакою митців образотворчого мистецтва, інформує сайт міськради.

Премія присуджується до дня народження Георгія Петровича Косміаді (24 березня), починаючи з 2013 року у розмірі 14 (чотирнадцять) тисяч гривень Премія присуджується в галузі образотворчого мистецтва (живопис, скульптура, графіка, декоративне мистецтво) за твори, виконані в останні три роки. Творчий доробок претендентів має бути оприлюднений на виставках протягом останніх трьох років, але не пізніше як за три місяці до їх висунення на здобуття премії, мати позитивні відгуки у засобах масової інформації, рецензії у мистецтвознавчій літературі. Щороку присвоюється лише одна премія й нагороджуються  нею митці, що народилися, проживають або тривалий час працювали в м. Рівному.

Пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії подаються органами державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, творчими спілками, культурно-мистецькими закладами, науковими та навчальними закладами, громадськими організаціями, самовисуванням.

Комітет із присудження міської Премії імені Георгія Косміаді у складі 14 осіб

 проводить розгляд, обговорення та оцінку творів у два конкурсні тури:

перший тур – розгляд папок (матеріалів) претендентів та допущення до другого туру конкурсу( шляхом таємного голосування);

другий тур – підсумкове обговорення та прийняття рішення під час виставки творів претендентів (шляхом таємного голосування).

Претендент на здобуття Премії може бути визначений у першому конкурсному турі, у разі якщо шляхом таємного голосування за нього проголосувала більшість від присутніх членів комітету.

Особам, яким присуджується Премія, присвоюється звання лауреатів премії імені Григорія Косміаді, вручається диплом, нагрудний знак та грошова винагорода.

Якщо ж премія присуджена кільком особам, кожен лауреат отримує диплом, нагрудний знак, а грошова винагорода ділиться між ними порівну; якщо творчому колективу – колектив отримує диплом та грошову винагороду, а кожен член колективу – нагрудний знак.

Управління культури і туризму організовують виставку творів лауреатів щорічно на День міста Рівного.

Премія може бути присвоєна посмертно. У такому  випадку диплом, нагрудний знак та грошова винагорода вручаються членам родини.


Читайте більше на RvNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews