Прикарпатець став чемпіоном світу з пауерліфтингу

26.05.2019 16:33   Опубліковано : Патрік Скеля
Джерело: Курс

Днями у Луцьку відбувся чемпіонат світу з пауерліфтингу за версією WPA, в якому взяв участь та переміг калушанин Руслан Рубан.

Прикарпатець Мар’ян Закальницький став чемпіоном Європи зі спортивної ходьби (Відео)
Прикарпатська студентка стала срібною призеркою Чемпіонату Європи з пауерліфтингу

Чемпіонство разом із ним здобули ще двоє калушан, про це повідомляє - Курс з посиланням на газету Нафтохімік.

У ваговій категорії до 75 кг Руслан вдало зафіксував всі дев’ять спроб, перевиконавши норматив майстра спорту міжнародного класу серед професіоналів на 22,5 кг, що дозволило йому посісти перше місце у своїй ваговій категорії та третє місце в абсолютній першості серед усіх вагових категорій в номінації The best of the best.

Найкращою спробою було присідання з вагою 240 кг, жим лежачи – 175 кг та станова тяга 257,5 кг, що в сумі триборства склало 672,5 кг.