Житель Кореччини потрапив за ґрати за зберігання канабісу

12.06.2019 12:13   Опубліковано : Вікторія Синиця
Джерело: Район Корець

Житель Корецького району отиримав 3 роки і 6 місяців ув'язнення за зберігання канабісу і численні крадіжки.

У судовому засіданні встановлено, що в кінці вересня 2018 року, обвинувачений, перебуваючи неподалік території колишнього колгоспу, побачив рослину коноплі, з якої обірвав частину листя та заніс до свого житла, де згодом висушив вказане листя та зберігав його для власних потреб, чим грубо порушив чинне законодавство України.

В ході проведення огляду господарства обвинуваченого, в дровітні було виявлено та вилучено суху речовину рослинного походження, яка згідно висновку експерта, є особливо небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонено - канабісом, яку обвинувачений умисно, незаконно зберігав по місцю свого проживання для власного використання без мети збуту.

Крім того, у вересні 2018 року у обвинуваченого виник протиправний умисел щодо крадіжки чужого майна. Реалізуючи свій незаконний умисел, обвинувачений, який раніше судимий та має не зняту та не погашену судимість, усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, а також те, що він посягає на чуже майно та не має права розпоряджатись ним, діючи з корисливих мотивів, умисно, з метою крадіжки, шляхом вільного доступу, таємно викрав з жіночої сумки грошові кошти. Викрадені грошові кошти обвинувачений привласнив та розпорядився ними на власний розсуд.

У жовтні 2018 року обвинувачений, перебуваючи в магазині, з корисливих мотивів, розуміючи протиправність своїх дій та передбачаючи суспільно небезпечні наслідки та переконавшись, що за його діями ніхто не спостерігає, повторно, таємно викрав із сумки гаманець, всередині якого знаходились грошові кошти, після чого покинув місце події та розпорядився викраденими коштами на власний розсуд.

Вироком Корецького районного суду обвинуваченого визнано винним та призначено остаточне покарання у вигляді 3 років та 6 місяців позбавлення волі.

За матеріалами https://korets.rayon.in.ua


Читайте більше на RvNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Район Корець  

Загрузка...