Автобуси на Тернопільщині 90 років тому

23.10.2019 17:13   Опубліковано : Тетяна Яцечко-Блаженко
Джерело: TeNews

Краєзнавець та дослідник історії Рівного Василь Гудзій розшукав цікаві ретро світлини на яких можна добре розгледіти, яким у 1920-1930-ті роки був міжміський транспорт. 

На першій світлині можна побачити міжміський транспорт, який курсував за маршутом Луцьк-Дубно-Кременець-Радивилів. У міжвоєнний час частина сучасної Тернопільської області входила до складу Волинського воєводства, саме тому схема цього маршруту була такою. І об’єднувала по суті населені пункти трьох областей. 

Проте сьогодні нас більше цікавить в яку сторону змінився за стільки років громадський транспорт? Як свідчать представлені світлини майже не змінився. 

На другому, вже можемо побачити кілька автобусів у Рівному, які теж здійснювали маршрути відповідно до графіку по містах та селах тогочасного Волинського воєводства. Проте подібний транспорт курсував і по дорогах сусіднього Тернопільського воєводства, адже стандарти авто були такі ж самі.

Тетяна Яцечко-Блаженко

null

 

null

Джерело фото:  https://www.facebook.com/groups/834204990043792/


Читайте більше на TeNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: TeNews