Рівненська ІТ-компанія Zagrava Games злилася із топ-5 розробником мобільних ігор у світі

02.11.2019 23:12   Опубліковано : Новини Рівненщини
Джерело: RvNews
Світовий розробник мобільних ігор відкрив офіс у Рівному. Так, рівненська ІТ-компанія Zagrava Games злилася із топ-5 розробником мобільних ігор у світі - ірландською компанією Playrix.
 
Компанія відкрила у Рівному новий сучасний офіс для понад 60 працівників.

Привітати ІТ-кластер Рівненщини із цією непересічною подією завітав і голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

«Їхня історія успіху надихає. Іноземці вірять у наших фахівців і вважають рівноцінними партнерами. У нас з'являються нові робочі місця, в т.ч. для студентів-програмістів. Вони платять мільйонні податки, працівники мають «білу» зарплату. Саме так повинно бути у кожній галузі. Сьогодні Zagrava Games - живий приклад глобальної соціально відповідальної компанії поруч з нами», - прокоментував Віталій Коваль.

Довідка.

У Рівному Zagrava Games працює майже 10 років. За цей час команда розробила близько 50 мобільних та комп'ютерних ігор.

Playrix - міжнародна компанія з центральним офісом у м. Дублін (Ірландія), що має працівників у 22 країнах та входить у п'ятірку найбільших мобільних розробників світу. Серед топових продуктів - Township, Fishdom, Gardenscapes, Homescapes, Wildscapes. В ці ігри щодня грає кілька мільйонів людей в усьому світі.

За матеріалами РОДА

null
 

 

null
 

 

null
Фото з мережі Інтернет

 

null
 

 

null
 

 


Читайте більше на RvNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews  

Загрузка...