У громадах шукатимуть «точки зростання»: кожна ОТГ Рівненщини розробить свій паспорт

11.12.2019 21:12   Опубліковано : Наталія Рівненська
Джерело: RvNews

Паспортизація громад дозволить врахувати усі джерела доходів, проаналізувати об’єкти та суб’єкти оподаткування, які є на території. Голова ОДА додав – це мають бути спільні дії з податківцями та департаментом економіки.

«Це має стати для вас дороговказом. Щоб бути успішною, ОТГ повинна навчитися не лише споживати, але і створити умови для розвитку економіки на своїй території. Для цього треба розуміти, які ресурси має громада. Тому наступний рік – рік пошуку внутрішніх резервів. Але розпочніть не з того, хто працює і сплачує податки, а з «чорного» бізнесу – «відбілюйте» їх та допомагайте ставати легальними», - наголосив Віталій Коваль.

Проект паспорту громади презентував перед головами ОТГ в.о. начальника ГУ ДПС в Рівненській області Віталій Чуй. Він також наголосив на важливості активізації роботи місцевих комісій щодо погашення заборгованості зарплати.

Вже до кінця січня 2020 року громади мають реалізувати ряд заходів, які передбачають: інвентаризацію податкової бази та платників податків, запровадити повний облік ресурсів громади (матеріальних, природних, земельних), визначити «точки зростання» економічного потенціалу громад.

За матеріалами РОДА


Читайте більше на RvNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews