Пенсіонери з Тернопільщини можуть отримати додаткову грошову допомогу

05.08.2020 14:43   Опубліковано : Новини Тернопільщини
Джерело: TeNews

Щомісячна державна соціальна допомога видаватиметься на догляд одиноким особам, які досягли 80-тирічного віку та за висновком лікарсько-консультативної комісії потребують постійного стороннього догляду. Про це повідомляє Тернопільська обласна  державна  адміністрація.

 Як зазначає начальник департаменту соціального захисту населення Тернопільської обласної державної адміністрації Вадим Боярський, сьогодні така допомога становить 684,80 грн.

«Для отримання цієї допомоги одинокий громадянин, який досягнув 80 років і потребує стороннього догляду або представник цієї людини чи соціальний працівник, який обслуговує, можуть звернутися до уповноваженої людини в сільській раді, місцевого управління соціального захисту населення, подавши відповідну заяву, висновок лікарсько-консультативної комісії про те, що така людина потребує стороннього догляду. Заповнивши на місці декларацію і підтвердивши, що немає родичів, які за законом повинні доглядати за цією людиною, буде призначена допомога», – каже Вадим Боярський.

До слова, допомога призначатиметься з 1 січня 2020 року.


Читайте більше на TeNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: TeNews