«Їх неможливо виконати»: депутати Тернопільської обласної ради прийняли зміни до бюджету

12.08.2020 18:43   Опубліковано : Новини Тернопільщини
Джерело: TeNews

Під час п’ятого пленарного засідання чотирнадцятої сесії Тернопільської обласної ради, яке відбулося 11 серпня, депутати внесли зміни до обласного бюджету. Проте, внесені зміни не відповідають можливостям. Про це повідомляє Тернопільська обласна державна адміністрація.

Як зазначає директор департаменту фінансів Тернопільської облдержадміністрації Степан Скибиляк, доходи та видатки прийнятого обласного бюджету не збігаються більш як на 30 мільйонів гривень.

«Ми бачимо, що за рішенням бюджетної комісії запропоновано зняти 14,750 млн грн з різних програм і з різних галузей, а на видатки спрямовується 54,7 млн грн. Зрозуміло, що виходить значний «розрив». Коментувати зараз суму розбалансування важко, оскільки офіційне рішення ще не було направлено бюджетною комісією, яка напередодні відбулася без нашої участі. Депутати прийняли таке рішення, тому будемо його аналізувати, моніторити й бачити яким буде «розрив» у бюджеті», - наголосив Степан Скибиляк.

Попередньо зімни до обласного бюджету, які були прийняті у прийнятому 6 липня, також не відповідали його можливостям. Зокрема, не було враховано 3 мільйони гривень на доплату медичним працівникам, які борються з COVID-19. Більш як 18 мільйонів гривень не врахували на перерозподіл трансфертів з місцевих бюджетів, які передаються обласному бюджету на співфінансування об’єктів будівництва та придбання шкільних автобусів. Також не враховано майже два мільйони на заробітну плату лікарям Тернопільського обласного фтизіопульмонологічного центру.

«Ці зміни було неможливо виконати, тому ми подали позов до суду на рішення Тернопільської обласної ради щодо змін до бюджету на 2020 рік. Є відповідний висновок департаменту фінансів, окрім того документи знаходяться в Міністерстві фінансів», - наголосив Володимир Труш.

 


Читайте більше на TeNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: TeNews