Імена майбутніх депутатів Тернопільської міської ради

28.10.2020 14:43   Опубліковано : Новини Тернопільщини
Джерело: TeNews

За попередніми даними до Тернопільської міської ради проходить 20 депутатів від ВО «Свободи», шість від партії «Порядок. Справедливість. Відповідальність», троє від партії «За майбутнє», та 4 від «Сили людей». Про це повідомляє інтернет-видання «Тернополяни».

Відтак, ВО «Свобода» у міській раді Тернополя буде представлена такими політиками: Надал Сергій Віталійович, Горохівський Антон Миколайович, Шахін Ольга Анатоліївна, Фартушняк Юрій Анатолійович, Чашка Марія Теодорівна, Редьква Назарій Михайлович, Хоркавий Віталій Володимирович, Козбур Мар’ян Романович, Баб’юк Марія Петрівна, Паньків Наталія Миколаївна, Костюк Ігор Васильович, Інак Максим Олегович, Зінь Іван Федорович, Турецька Наталія Іванівна, Гевко Галина Орестівна, Торожнюк Роман Васильович, Климчук Олег Андрійович, Сиротюк Михайло Мирославович, Похиляк Ольга Петрівна, Калуш Катерина Вікторівна.

Від «Порядку.Справедливості. Відповідальності» у міську раду Тернополя попередньо проходять: Смик Олександр Іванович, Гірчак Ігор Ярославович, Пачковська Марія Дмитрівна, Чванкіна Олеся Володимирівна, Вільчинський Олександр Казимирович, Яворський Ігор Богданович.

«За майбутнє» у ТМР можуть представляти - Чайківський Іван Адамович, Ергешов Рустам Султанбекович, Вовк Любов Ігорівна.

З партії «ЄС» у міську раду Тернополя можуть потрапити - Овчарук Віктор Вікторович, Шумада Віктор Володимирович, Прокопів Ліна Анатоліївна, Вонс Ігор Васильович, Феціца Христина Миколаївна, Гривняк Віталій Валерійович, Волянська Ружена Ігорівна, Перець Вадим Григорович, Гурик Мирослава Іванівна.

«Силу людей» у ТМР представлятимуть - Сороколіт Іван Леонідович, Різник Олег Іванович, Ковалик Іван Ігорович, Чеховська Людмила Богданівна.

Також можливе проходження у міську раду Тернополя і декількох депутатів від партії «Слуга народу» - Гевко Віктора Леонідовича та Фаріончук Дениса Володимировича.

До слова, ТВК ще підраховують результати голосування. Тому можливі зміни.


Читайте більше на TeNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: TeNews