Як виглядає жінка майбутнього?: відома антропологиня розробила власну модель

21.11.2020 21:43   Опубліковано : Новини Тернопільщини
Джерело: TeNews

Професорка анатомії та антропології з Брістольського університету Еліс Робертс показала ідеальну жінку майбутнього. Фотографією антропологиня поділилася в своєму твіттер

«Людський організм, хоча і фантастичний, але далекий від досконалості. Як фахівець з анатомії, я знаю, що мільйони років еволюції залишили нам безліч збоїв. На мій погляд, нам вже давно потрібно привести себе до ладу», - пояснила вона в колонці для Daily Mail.

Як вважає дослідниця, саме та буде виглядати жінка через сто років. За її моделлю «кращої версії» серце з великою кількістю артерій, ніж у людини. Луску антрополог взяла у рептилій, така Шкіра покрита лускою, як у рептилій. Так вона має змогу швидко реагує на промені ультрафіолету та захищає від пошкоджень. Також «ідеальна» версія Робертс отримала «більш ефективні» пташині легені, які дозволяють вдихати і видихати одночасно, а також очі без сліпих плям і більш чутливі вуха, як у кажана. Сильні ноги авторка моделі запозичила у птахів. Вони дозволяють швидко рухатися, але ускладнюють підйом на височини. Ще одне доповнення - сумка кенгуру, прихильницею якої дослідниця стала, народивши двох дітей.


Читайте більше на TeNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: TeNews