У Дубно відкрився незвичайний дитсадок

18.12.2020 19:36   Опубліковано : Вікторія Синиця
Джерело: RvNews

Це один із чотирьох проектів, що отримав кошти на модернізацію від ЄС. Дитсадок в Дубно - приклад втілення екологічних енергозберігаючих технологій.

Напередодні Дня Святого Миколая для дубенських дошкільнят відкрили оновлений дитсадок «Сонечко». Це перший та поки єдиний заклад на Рівненщині, який комплексно термодернізований за європейськими стандартами.

«Це один із чотирьох проектів, що отримав кошти на модернізацію від ЄС. У результаті реконструкції на 50% скоротиться споживання енергії. При цьому у приміщенні зберігатиметься комфортна температура. Оновлена будівля – це хороший приклад втілення екологічних енергозберігаючих технологій. Адже будуть знижені викиди вуглецю в атмосферу».

Це успішний приклад синергії обласної, міської влади та європейських партнерів, відзначає заступник голови ОДА Сергій Гемберг. Адже втілити важливий для громади проект допомогло залучення грантових інвестицій. Реконструкція дитсадка складалася з двох етапів – термомодернізації будівлі та внутрішнього ремонту. Загалом на реконструкцію дошкільного закладу спрямували кошти різних джерел – Євросоюзу, області та міста.

«На усі проекти з енергоефективності в Україні Євросоюз передбачив понад 17 млн євро. Дубно долучилося до ініціативи «Угода мерів – Демонстраційні проекти». Однією із умов втілення проекту було співфінансування», - розповів міський голова Дубно Василь Антонюк.

Проектом передбачено термомодернізацію чотирьох дубенських освітніх закладів: НВК «ЗНЗ-ДНЗ», ДНЗ № 4, ЗОШ № 6 та ЗОШ № 7.

null
null
null

За матеріалами прес-служби РОДА


Читайте більше на RvNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews