Депутатка Тернопільскої міської ради вміє передбачати майбутнє?

09.03.2021 09:46   Опубліковано : Новини Тернопільщини
Джерело: Номер Один

Депутат Тернопільської міської ради з фракції «Свобода» Наталія Паньків вирішила прозвітувати перед своїми виборцями і зробила це доволі помпезно – з біг-бордів. Все було б нічого, якби не один штрих. Звіт вона зробила за перший квартал, який ще не завершений, адже пройшло два повних зимових місяці і кілька березневих днів. А борди з’явилися і того раніше, ще наприкінці лютого.

Пані Паньків гордо повідомляє тернополянам, як вона надала 35 безкоштовних юридичних консультації, зробила 29 депутатських звернень щодо важливих питань округу, надала 50 мешканцям Тернополя матеріальну допомогу та 65 жителям округу передала продуктові набори (слово «набори» написано на борді ще й з помилкою – «нобори»).   

Зауважимо, що Наталя Паньків вже вдруге обрана депутатом Тернопільської міської ради (в обох скликаннях входила до фракції «Свобода»). Офіційно значиться заступником директора ТОВ «Преміальний простір» та фізичною особою-підприємцем. Як депутат має трьох помічників, серед них – чоловік Віктор Іванович.

Нагадаємо, Наталя Паньків кілька років тому потрапила у велику халепу через співпрацю зі скандальною будівельною фірмою «Набережний квартал». У 2016 році ошукані пайовики “Набережного кварталу” під стінами Тернопільської міської ради вимагали притягнути до відповідальності аферистів. Люди вимагали надати, попри безліч порушень, містобудівні умови для будівництва на вулиці Микулинецькій. Як з’ясувалося, десятки пайовиків внесли по 100 відсотків коштів за обіцяне “Набережним кварталом” дешеве житло: гроші віддали забудовнику, квартир немає, будівництво не ведеться, а довести свою правоту вони не можуть через хитро заплутані махінації з угодами. Усю документацію оформляли так, що потім довести право власності на квартиру буде практично неможливо. Тоді ж під мерію прибули на автобусах “тітушки” зі Львова, яких “Набережний квартал” організував, щоб зірвати сесію і дестабілізувати ситуацію в місті. Та шоу не вдалося. Усіх “тітушок” оперативно затримала тернопільська поліція. Було навіть розпочато кримінальне провадження. Затримані молодики спортивної статури надали покази, що найняла їх депутат міської ради Наталія Паньків.

Пані Паньків тоді була представником у Західній Україні фірми-забудовника «Набережний квартал». Її чоловік Віктор Паньків теж мав керівне місце у цій фірмі та публічно представляв «Набережний квартал» у Житомирі.

Також місцеві ЗМІ кілька років тому виявили, що Наталя Паньків відома, як організатор піраміди під назвою «Адвокард» в Тернополі, коли з довірливих громадян брали великі суми за надання так званих «юридичних консультацій», який в природі не було. Згодом виявилося, що ця структура займалася гуртовою торгівлею, нічого спільного не маючи з наданням юридичних послуг.

 
Тижневик "Номер один"

 

 


Читайте більше на TeNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: Номер Один