У Збаразькій ОТГ розпочали заходи зі знищення кліщів
Джерело: TeNews
У парках Збаразької громади розпочали заходи зі знищення кліщів. Уже проведено перший етап акарицидної обробки. Працівники обробили близько 20 гектарів парку від кліщів.
Як зазначають у Збаразькій міській раді, заходи проводиться з метою мінімізації випадків укусів кліщами відвідувачів відпочинкових територій та запобіганню можливості виникнення та розповсюдження вірусного кліщового енцефаліту хвороби Лайма. Сам же препарат, яким здійснюють обробку, дію виключно на паразитів і не є шкідливим для людей.
Натомість жителів громади просять поставитися з розумінням та до тимчасових незручностей, які виникатимуть під час проведення акарицидної обробки.
Читайте більше на TeNews.
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: TeNews