«Знаю свої права» – партія УДАР ініціювала всеукраїнську акцію до Дня Конституції України

28.06.2021 11:12   Опубліковано : Новини Рівненщини
Джерело: RvNews

28 червня Україна відзначає 25-ту річницю Конституції України. Ми пройшли шлях боротьби за свою державу, за Основний закон - Конституцію, яка є своєрідним свідоцтвом про народження держави, - лідер Рівненської обласної організації «УДАРу» Валентин Демчук.

Українці пройшли шлях боротьби за цінності, що зосереджені в нашому Основному Законі. За мир, за свободу, за справедливість. За ці цінності українці боролися протягом віків, вийшли на Революцію на граніті, Помаранчевий Майдан та Революцію гідності. Сьогодні український Воїн ціною свого життя боронить ці цінності на передовій.

У Рівному та по всій Рівненській області відбулася масштабна акція політичної сили «УДАР Віталія Кличка».

«Ми наголошуємо на тому, що українці повинні знати свої права. Конституція – не лише символ, це набір принципів, за якими має формуватися наше сьогодення», - прокоментував лідер Рівненської обласної організації «УДАРу» Валентин Демчук, - «Ми організовуємо публічні читання основного ЗАКОНУ, наші волонтери проводитимуть вікторину для мешканців Рівного та області. Знання робить нас сильнішими».

Головна мета партійної ініціативи “Знаю свої права” - це донести до кожного українця, що знання своїх прав - це перший крок у побудові сильної держави. Закріплені в Конституції права і свободи громадянина - це найголовніші дороговкази, які мають визначати та спрямовувати дії влади. Якщо влада намагається ревізувати Конституцію та використати її для легітимізації узурпації влади - це призводить до соціальних потрясінь, - наголошують в «УДАРі».

Саме з конституційного перевороту Янукович розпочав своє правління. Скасувавши зміни до Конституції, які свого часу стали першим кроком до парламентаризму та обмеження безмежних повноважень Президента, Янукович порушив принципи суспільного договору. Саме в боротьбі за Гідність українці повстали проти зародків диктатури режиму Януковича.

Команда партії «УДАР Віталія Кличка» 22 лютого 2014 року у парламенті разом з іншими депутатами відновила Конституцію у редакції 2004 року, скасувавши узурпацію влади Януковичем.

Важливо, щоб Конституція України та її положення стали реальним дороговказом у відстоюванні своїх прав у побудові сильної та справедливої держави для кожного українця. Саме дієвий громадянин, який знає та відстоюю свої конституційні права - основа сильної справедливої держави.

День Конституції України - це не лише “червоний” день в календарі, а й той день, коли Україна визначила для себе звід прав та свобод. Українці не повинні лиш раз на рік згадувати про наш Основний Закон. «Головна наша задача - це у щоденній роботи керуватися та реалізовувати цінності, визначені в нашій Конституції», - проголосили в «УДАРі».

null
 

 


Читайте більше на RvNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews