Двоє мешканців Тернопільщини незаконно вирубували дерева
Джерело: TeNews
Поблизу села Пожежа Бучацької міської громади громадські активісти помітили, як невідомі особи вирубують дерева у лісі. На місце викликали правоохоронців.
Як зазначають у поліції, двоє жителів Заліщиків зрізали 9 дубів. При цьому дозвільних документів на вирубку вони не мали.
Правоохоронці припинили незаконну порубку, а зрізану деревину вилучили. Наріз встановлюється сума завданих збитків.
Читайте більше на TeNews.
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: TeNews

Дитяче комп’ютерне крісло: як обрати модель під зріст і звички дитини
Виставку «Ї» української художниці Оксани Самійленко презентували у Рівному




