Lexus LX: позашляховик для бездоріжжя класу люкс

12.03.2024 23:22   Автор : Новини Станіславівщини
Джерело: IfNews

Lexus LX - Майстерність Люксу та Бездоріжжя

Lexus LX відомий своїм безкомпромісним підходом до люксу та позашляхових здібностей. Цей люкс-позашляховик, який виробляється з 1996 року, є справжнім втіленням інженерного мистецтва та дизайнерської думки. Позиціонуючи себе як модель, здатну долати будь-яке бездоріжжя, Lexus LX ідеально поєднує в собі вишуканість інтер'єру та неперевершені позашляхові характеристики, пропонуючи водіям можливість відчути неперевершений комфорт під час подолання найскладніших маршрутів.

Можливості Lexus LX на бездоріжжі

Геометрична прохідність

Однією з ключових характеристик, які виділяють Lexus LX на тлі інших позашляховиків, є його геометрична прохідність. Спеціально розроблений для подолання складних маршрутів, LX має вражаючі кути в'їзду, з'їзду та рампи, що дозволяє ефективно долати круті підйоми та спуски без ризику для підвіски або днища автомобіля.

 • Кут в'їзду і кут з'їзду Lexus LX: 27 та 25 градусів відповідно - оптимізовані для забезпечення максимальної прохідності, навіть на складних перешкодах.
 • Кут рампи: 22 градуси, також сприяє покращенню позашляхових здібностей, дозволяючи автомобілю безпечно переміщатися по нерівностях і великих об'єктах.
 • Дорожній просвіт LX: 227 мм (237 мм з пневмопідвіскою) є одним із найбільших у класі, забезпечуючи достатній простір між днищем автомобіля та поверхнею, щоб уникнути контакту з перешкодами на дорозі.

Ці характеристики гарантують, що Lexus LX не просто готовий до будь-яких викликів на бездоріжжі, а й може забезпечити м'яке та комфортне пересування в будь-яких умовах.

Система повного приводу Lexus LX

Lexus LX відомий не лише своїм розкішним дизайном і передовими технологіями, але й надзвичайною здатністю до подолання бездоріжжя. Серцем його позашляхових можливостей є продумана система повного приводу, яка забезпечує високу прохідність у найскладніших умовах.

Тип повного приводу

Lexus LX оснащений постійним повним приводом з міжосьовим диференціалом Torsen. Це забезпечує неперервне та автоматичне розподілення крутного моменту між передньою та задньою осями, оптимізуючи тягове зусилля для забезпечення максимальної стабільності та контролю над автомобілем.

Блокування диференціалів

 • Міжосьовий диференціал Torsen автоматично розподіляє крутний момент між осями в співвідношенні 40:60 на користь задньої осі, але може адаптуватися залежно від умов дороги.
 • Передній диференціал з опціональним блокуванням та задній диференціал з блокуванням жорстко з'єднують колеса осі, покращуючи зчеплення на складному бездоріжжі.

Розподіл крутного моменту

Динамічний розподіл крутного моменту дозволяє Lexus LX адаптуватися до різних дорожніх ситуацій, забезпечуючи ідеальне зчеплення. У стандартних умовах переважна частина крутного моменту спрямовується на задню вісь, забезпечуючи оптимальне прискорення та стабільність.

Додаткові особливості

 • Multi-Terrain Select дозволяє водію вибирати між кількома режимами роботи приводу, оптимізованими для конкретних типів поверхонь.
 • HAC (Hill-start Assist Control) запобігає зворотному коту автомобіля при рушанні вгору.
 • DAC (Downhill Assist Control) допомагає контролювати швидкість автомобіля при спуску по крутому схилу, забезпечуючи безпечне та контрольоване зниження.

Система повного приводу Lexus LX відіграє ключову роль у забезпеченні його легендарної прохідності. Від бездоріжжя до міських джунглів, LX здатний подолати будь-які перешкоди.

Підвіска Lexus LX: Адаптованість до бездоріжжя

Підвіска Lexus LX розроблена з урахуванням необхідності забезпечити не тільки неперевершений рівень комфорту на шосе, але й відмінні позашляхові здібності. Використання передових технологій і інноваційних рішень дозволяє цьому позашляховику впевнено долати будь-які перешкоди, що стоять на шляху.

Типи Підвіски

 • Передня підвіска: Незалежна, двох важільна підвіска Lexus LX забезпечує високий рівень керованості та комфорту, дозволяючи переднім колесам адаптуватися до різноманітних дорожніх умов без зайвих вібрацій та шуму.
 • Задня підвіска: Залежна, пневматична підвіска не тільки збільшує комфорт під час руху по нерівних ділянках, але й дозволяє автоматично регулювати висоту кузова залежно від завантаження та умов експлуатації.

Хід Підвіски

 • Перед: 257 мм
 • Зад: 284 мм

Ці характеристики забезпечують Lexus LX необхідний хід підвіски, щоб ефективно амортизувати удари від нерівностей, забезпечуючи плавний рух навіть у найскладніших умовах.

Адаптивна Підвіска

Оснащений адаптивною підвіскою, Lexus LX автоматично регулює жорсткість амортизаторів, оптимізуючи її для поточних дорожніх умов. Це забезпечує ідеальний баланс між комфортом при їзді по асфальту та стабільністю та керованістю на бездоріжжі.

Адаптивна система підвіски дозволяє Lexus LX підлаштовуватися під різні види поверхні, від м'якого піску до кам'янистих шляхів, забезпечуючи водіям впевненість у будь-якій ситуації. Ця технологія робить LX ідеальним супутником для пригод поза межами звичайних доріг, дозволяючи водіям та пасажирам насолоджуватися неперевершеним комфортом незалежно від умов подорожі.

Двигун та трансмісія Lexus LX: сила та ефективність

Серцем Lexus LX є його потужний двигун та високоефективна трансмісія, що разом забезпечують видатні динамічні характеристики та високий рівень ефективності, як на звичайних дорогах, так і на бездоріжжі.

Двигун

 • Тип: V8, бензиновий
 • Об'єм: 5,7 л
 • Потужність: 367 к.с.
 • Крутний момент: 530 Нм

Цей потужний V8 двигун забезпечує Lexus LX неперевершену потужність і тягу, які необхідні для подолання найважчих перешкод та виконання важких завдань. Завдяки значному об'єму та високому крутному моменту, LX легко справляється з буксируванням та перевезенням великих навантажень.

Трансмісія

 • Тип: Автоматична, 8-ступенева

Сучасна 8-ступенева автоматична трансмісія ідеально доповнює двигун, забезпечуючи плавне та ефективне перемикання передач при будь-яких умовах експлуатації. Це дозволяє Lexus LX максимально використовувати потужність двигуна, одночасно підтримуючи оптимальну паливну ефективність.

Тягові можливості

 • Максимальна буксирувальна маса: 3,5 т

Високі тягові можливості Lexus LX роблять його ідеальним вибором для буксирування великих причепів, човнів або кемперів, забезпечуючи водіям гнучкість у плануванні подорожей та активного відпочинку.

Система повного приводу LX

Lexus LX вражає своєю системою повного приводу, яка гарантує неперевершену прохідність у будь-яких умовах.

Оснащений постійним повним приводом з міжосьовим диференціалом Torsen, Lexus LX ефективно розподіляє крутний момент для оптимального зчеплення на всіх колесах. Ця система адаптується до змінних дорожніх умов, забезпечуючи високий рівень тягового зусилля та стабільності.

Різні режими роботи

 • Normal: для щоденного використання на асфальті.
 • Mud & Snow: оптимізує зчеплення на слизьких поверхнях.
 • Sand: для максимального зчеплення на піщаних ділянках.
 • Rock: покращує прохідність по камінню.

Комплексна система робить Lexus LX ідеальним вибором для тих, хто шукає позашляховик, здатний без зусиль долати складні перешкоди, від міських джунглів до непрохідних трас.

Lexus LX - неперевершений вибір для бездоріжжя

Lexus LX по праву займає своє місце серед лідерів у категорії люксових позашляховиків, пропонуючи вражаючий баланс між розкішшю, потужністю та позашляховими можливостями. Його геометрична прохідність, система повного приводу з блокуванням диференціалів та адаптивна підвіска забезпечують Lexus LX перевагу при їзді в екстремальних умовах, підкреслюючи його як ідеальний позашляховик для бездоріжжя.

Порівняння з конкурентами

У порівнянні з конкурентами, Lexus LX вирізняється своєю унікальною комбінацією високої потужності, передових технологій допомоги водієві та розкішного інтер'єру. Його здатність забезпечити високий рівень комфорту, навіть перебуваючи далеко від цивілізації, ставить LX на один рівень вище більшості своїх конкурентів, які часто зосереджені на певному аспекті позашляхової їзди.

Рекомендації для цільової аудиторії

Для тих, хто шукає позашляховик, що поєднує в собі неперевершену розкіш, передові технології та надійність, Lexus LX є ідеальним вибором. Чи плануєте ви далекі подорожі на непрохідне бездоріжжя, чи просто хочете насолоджуватися комфортом та стилем у міських умовах, LX здатний задовольнити ваші потреби та перевершити очікування.

Лексус лх не просто автомобіль - це символ статусу, надійного партнера для пригод і, безсумнівно, вибір для тих, хто цінує високу якість та інновації. Опираючись на свої вражаючі характеристики та позашляхові можливості, LX є одним з найкращих варіантів на ринку для тих, хто шукає позашляховик преміум-класу.

 
 
 

Читайте більше на IfNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: IfNews