Як платити за допомогою Apple Pay (Епл Пей) на сайті?

18.05.2024 11:30   Опубліковано : Новини Станіславівщини
Джерело: IfNews

Apple Pay — це мобільний платіжний сервіс, розроблений компанією Apple. Він дозволяє користувачам здійснювати безконтактні платежі за допомогою iPhone, Apple Watch, iPad та Macbook.

При імплементуванні методу оплати Apple Pay в онлайн-бізнес, не потрібно витрачатись на обслуговування POS-терміналу. Адже клієнт використовує тільки гаджет, на якому вже існує вся платіжна інформація. Apple Pay працює на основі систем еквайрингу та платіжних мереж, і використовується як зручний та безпечний спосіб проведення платежів.

Apple Pay надає безпеку, швидкість та зручність, що робить його важливим інструментом для бізнесу. Він допомагає підприємствам підвищити задоволення клієнтів, зменшити час обробки платежів та покращити ефективність фінансових процесів, що є важливими аспектами в сучасному бізнес-середовищі. 

Нижче ми розглянемо головні переваги цього способу оплати для сучасного ринку інтернет-торгівлі та як саме працює система транзакції.

Функції Apple Pay

Загальний функціонал платіжної системи Apple Pay насправді дуже широкий. Основні функції містять в собі наступні:

  • Додавання платіжних карток: користувачі можуть додати свої кредитні та дебетові картки до Apple Pay.
  • Безконтактні платежі: за допомогою Apple Pay користувачі можуть здійснювати платежі в магазинах, ресторанах та інших закладах, що підтримують безконтактні платежі, просто наближаючи свій пристрій до платіжного термінала. За обробку платежів відповідає також банк-еквайр, який використовує для цього мережу NFC (Near Field Communication). 
  • Онлайн-платежі: Apple Pay дозволяє здійснювати безпечні онлайн-платежі на сайтах та в додатках, що підтримують цю опцію, без необхідності введення платіжних даних.
  • Перекази між користувачами: користувачі можуть надсилати гроші один одному за допомогою Apple Pay через iMessage або Siri.

Переваги Aple Pay для онлайн-бізнесу

Оплата Apple Pay має декілька переваг для онлайн-бізнесу, наприклад:

  • Швидка оплата

Інтернет-оплата має бути зручною та швидкою для того, щоб клієнти не витрачали час на введення даних. Використовуючи Apple Pay, достатньо обрати цей спосіб оплати на чекауті та підтвердити банківську операцію.

  • Безпека платежів

Apple Pay знижує ризик шахрайських дій на сайті. Завдяки підтвердженню покупки через пароль, технологію Face ID та Touch ID, карткові операції знаходяться в безпеці від шахраїв.

  • Довіра до продавця

Коли клієнт бачить звичний метод оплати, то має менше сумнівів щодо купівлі навіть на незнайомому сайті.

Як підключити Apple Pay?

Міжнародна платіжна платформа Tranzzo пропонує два методи підʼєднання Apple Pay до сайту. 

Стандартне підключення

Завдяки цьому методу підключення, компанія отримує готову платіжну сторінку Tranzzo, де Apple Pay доступний як один з методів оплати. Це дозволяє почати приймати оплати як можна скоріше.

Підключення за SDK

Мобільне SDK для iOS дозволяє швидко налаштувати Apple Pay у мобільному застосунку. Клієнт зможе комфортно оплачувати товари та послуги, використовуючи мобільний гаджет.

Висновок

Apple Pay, як спосіб оплати, пропонує безпечний, зручний та ефективний метод проведення транзакцій. Завдяки передовій технології безконтактних платежів та високому рівню безпеки, він дозволяє підприємствам забезпечити високий рівень задоволення клієнтів та збільшити конверсію. Використання Apple Pay дозволяє підприємствам привертати та утримувати клієнтів, підвищувати ефективність платіжних процесів та залишатися конкурентоспроможними в сучасному цифровому середовищі. Таким чином, Apple Pay стає важливою складовою стратегії онлайн-бізнесу, що допомагає досягати успіху та забезпечує конкурентні переваги в електронній комерції.


Читайте більше на IfNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: IfNews