Тернополяни підтримали Японію: «Північчина – це Японія!!! Крим – це Україна!!!»

11.02.2019 10:43   Опубліковано : Олена Мудра
Джерело: TeNews

Акція солідарності з Японією відбулась у "День Північних територій" 7 лютого. У бібліотеці-музеї "Літературне Тернопілля" було презентовано нову марку, присвячену події, адже Курільські острови і досі є передметом спору - Росія та Японія не мають заключеного мирного договору. Під час Другої світової війни СРСР вступив у війну з Японією в обмін на Курильський архіпелаг. Японія капітулювала, але ніколи так і не визнала права Росії на чотири крайніх південних острови. Японці були насильно виселені з островів, і сьогодні на них проживають близько 17 тисяч росіян.

Володимир Ханас, організатор акції, експерт Тернопільської кінокомісії: "Починаючи з 1981 року, в Японії щорічно 7 лютого відзначають «День північних територій» за повернення незаконно окупованих Росією Курильських островів. Цьогоріч в Україні, з цієї нагоди, відбулися мирні акції «Солідарність з Японією», які пройшли біля посольств Російської Федерації у Києві та Одесі. А ми у Тернополі підготували конверти та марки-віньєтки, виготовлених на замовлення Тернопільської кінокомісії  - на конвертах зображений Крим і Курильські острови та напис: «Північчина – це Японія!!! Крим – це Україна!!!». Конверти з марками Олега Сенцова та Ялти будуть відправлені у різні міста України."

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

Фото автора


Читайте більше на TeNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: TeNews  

Загрузка...