Тернопільську школу мистецтв ім. Ігоря Герети об’єднали з ЗОШ №21
У місті створили Тернопільський ліцей №21 – спеціалізовану мистецьку школу імені Ігоря Герети.
Джерело: rada.te.ua
20 квітня на черговій сесії міської ради прийняли рішення про реорганізацію Тернопільської обласної експериментальної школи мистецтв імені Ігоря Герети шляхом об’єднання з ЗОШ №21.
У результаті реорганізації створено єдиний заклад – Тернопільський ліцей №21 – спеціалізована мистецька школа імені Ігоря Герети Тернопільської міської ради. Після прийняття рішення щодо реорганізації працюватиме робоча група з розробки Програми розвитку новоствореного закладу, до складу якої будуть запрошені педагоги та представники батьківських рад обох закладів.
«Сьогодні основне завдання міської влади - зберегти школу мистецтв та надати можливість учням комфортно навчатися, - пояснює міський голова Сергій Надал. – Оскільки Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №21 розрахована на 923 учнів, де зараз навчається близько 500 учнів, а у Тернопільській обласній експериментальній школі мистецтв ім. І. Герети навчається 350 учнів, ми спільно прийняли рішення сьогодні об’єднати їх та на базі діючої школи створити нову унікальну мистецьку школу «Тернопільський ліцей №21 – спеціалізована мистецька школа імені Ігоря Герети Тернопільської міської ради».
Очільник Тернополя наголосив, що після реорганізації будуть збережені робочі місця педагогам школи мистецтв та мережа класів закладів освіти, зокрема будуть функціонувати звичайні класи ТЗОШ №21 та спеціалізовані мистецькі – школи мистецтв. Примусового переведення дітей із звичайного класу до мистецького не буде. Також збережеться наступність навчання, зокрема діти ТЗОШ №21 навчатимуться і надалі за Типовими навчальними планами МОНУ, класи школи мистецтв – за планами, які визначені для даного типу закладу.
До слова, одинадцять приміщень в школі №21 будуть переобладнані під навчальні кабінети та за кошти міського бюджету в них буде проведено капітальний ремонт системи опалення. Окрім того, у школі є окрема надвірна будівля (колишні майстерні трудового навчання), які також планується відремонтувати та створити умови для занять мистецького напрямку. Закладом також може використовуватися кінотеатр ім. О. Довженка для занять хореографією, дитяча бібліотека – для проведення позакласних заходів. За школою мистецтв також залишається будівля за адресою Медова, 5.
Читайте більше на TeNews.
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: rada.te.ua