Грандіозний концерт пам’яті Володимира Івасюка готують для буковинців
Джерело: CvNews
15 травня у Літньому театрі о 19:00 відбудеться великий концерт пам’яті Володимира Івасюка – легендарного композитора і виконавця, поета, одного з фундаторів української національної масової музики.
Це ексклюзивний проект фестивалю «Червона рута», який покликаний відкрити нову сторінку в сучасній українській музичній індустрії. Співатимуть переможці фестивалю «Червона рута», яким акомпонуватиме симфонічний оркестр (диригент Володимир Шейко), хор Українського радіо та джаз-бенд.
Якісний звук забезпечить українсько-британське спільне підприємство «Комора». Найвибагливіші слухачі ознайомляться з оригінальним і масштабним звучанням пісень видатного композитора. Пісні Володимира Івасюка отримали нове модерне симфонічне життя завдяки новаторській обробці музиканта Романа Мельника. Важливо, що вперше композиції прозвучать саме у столиці Буковини, де формувався неповторний стиль Володимира Івасюка під впливом глибинних традицій автентичного фольклору українських Карпат.
За матеріалами прес-служби Чернівецької міської ради.
![null](https://admin.cvnews.cv.ua/uploads/full_size/2018/04/21/368af9db2e216917c87ad13814d39f22.jpg)
Читайте більше на CvNews.
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews