Головний секрет популярності в Інстаграмі: вміле використання трьох китів - це гумор, успіх та секс
Джерело: TeNews
24-річний тернополянин Володимир Стус захоплюється подорожами. Для того, щоби ділитися побаченим, обрав для себе такий Інтернет ресурс, як Інстаграм. Перший досвід публікації своїх світлин захопив хлопця і спрямував його в сторону дослідження механізмів, які працюють у цій мережі, адже соціальна мережа Інстаграм захоплює все більше бажаючих поділитися своїм життям з охочими. Створена творцями Фейсбуку, як додатковий ресурс для того, щоби швидко пересилати якісні фото, Інстаграм на теренах України, Росії, Білорусії та Східної Європи став мережею, де фото несе ще й складову у вигляді текстів різної направленості. За 16 місяців перебування в Інстаграмі Володимир зробив висновок - це бездонний колодязь думок, який здатний змінити життя і не завжди на краще. Щоби застерегти молодь від висновків, щодо власної ціності, які молоді люди здатні зробити, спираючись на свої рейтинги і кількість читачів в соціальних мережах, Володимир підготував цікаву презентацію, якою ділиться з усіма бажаючими.
Володимир Стус: "Інстаграм - це сервіс емоцій. Для мене його головна перевага була у можливість обробки фото з подальшою його публікацією - всі фото на моєму акаунті авторські, зфотошопені на телефоні ціною усього 4000 грн. Моє джерело натхнення музика, мандри, книги. Тут у вас є тільки 10 с, щоби привернути увагу. Думка, сформована у текст плюс фото додає підписників, але головний секрет популярності в Інстаграмі - це вміле використання трьох китів, які затримають читачів у вашому блозі - це гумор, успіх та секс. Блог, присвячений мандрам - крута тема, в Інстаграмі також популярні б'юті блогери, блогери матусі, лайф стайл блогери - про все і ні про що. Але цікаво, що найбільше підпісників збирають блоги свинок, їжачків, котиків і песиків це мільйони підписників! А є блоги дійсно крутих професіоналів, наприклад, фотографів, фотосесії яких коштують 500 000 доларів, а підписників ледве 6000. Тому висновкі робіть самі - популярність у соціальній мережі - це просто гра, можливість заявити про себе, організувати свій бізнес."
Читайте більше на TeNews.
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: TeNews