Жителів Молдови примусово видворять з території Буковини

17.09.2019 11:50   Опубліковано : Іванна Капустянська
Джерело: CvNews

Вони жили в Україні довше дозволених 90 днів.

Трьох громадян Молдови, які проживали на території України більше дозволеного 90-денного строку перебування та ухилялися від виїзду після його завершення, виявили в Новоселиці та Кельменцях працівники територіальних підрозділів УДМС у Чернівецькій області.
 
Усіх порушників притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 203 КУпАП та  оштрафовано на 1700, 2000 та 1700 грн. Стосовно усіх іноземців прийнято рішення про примусове повернення.
 
Водночас у Новоселиці до адміністративної відповідальності за ст. 205 КУпАП притягнуто громадянку України, яка запросила та надала житло одному з зазначених  іноземців й при цьому не вжила заходів до його своєчасної реєстрації та продовження терміну перебування. Місцеву мешканку притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 205 КуАП та оштрафовано.
 
Також у Кельменцях за ст. 206 КУпАП притягнуто до адміністративної вiдповiдальностi громадянку України, яка порушила порядок надання  іноземцеві житла. За таку гостинність їй довелося сплатити штраф в розмiрi 5100 грн.

Читайте більше на CvNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews