На Буковині чоловік не втримався та на десятий день роботи пограбував супермаркет, який охороняв

09.10.2019 11:15   Опубліковано : Іванна Капустянська
Джерело: CvNews

Охоронець скоїв крадіжку на 10-ий день роботи в супермаркеті.

У Чернівцях суд призначив покарання охоронцеві супермаркету, який привласнив виручку з каси торгового закладу і витратив її на власні потреби. Про це йдеться у відповідному судовому вироку Шевченківського районного суду Чернівців.

Зазначається, що обвинувачений 1 серпня уклав договір про надання послуг магазину на вулиці Комарова. Згідно з угодою, він мав здійснювати заходи контролю щодо запобігання розкрадань, несанкціонованого переміщення товарно-матеріальних цінностей та грошових коштів, а також ніс повну майнову відповідальність за завдані збитки.

Однак ввечері 11 серпня, отримавши від продавця магазину виручку за проданий упродовж дня товар сумою 38,7 тис грн, які він мав помістити до сейфу в кабінеті керуючого, обвинувачений привласнив ці гроші та згодом витратив на власні потреби.

У судовому засіданні обвинувачений повністю визнав свою вину. Він також повідомив, що за ці гроші він придбав для себе одяг. Також у наданих показах чоловік пояснив, що повністю розрахувався з потерпілою стороною.

Також у судовому засіданні керуючий магазином заявив клопотання про затвердження угоди про примирення між потерпілим та обвинуваченим.

Шевченківський районний суд затвердив угоду про примирення, а також визнав охоронця винним у вчиненні кримінального правопорушення, за що призначив йому покарання у вигляді штрафу – 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (850 грн).

За матеріалами «Молодого буковинця»


Читайте більше на CvNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews