Чайлдфрі – вільні від дітей, а від родини?
Джерело: TeNews
Коли пильніше вдивлятись у слово «родина», то (окрім букв) духовними очима можна побачити ще й його глибинну і суттєву значимість. Адже всередині слова є ще кілька інших: один, оди, а ще – роди. Перше, зрозуміло – один, як палець (перст). А це тотальна самотність, зречення, відчуженість, відлюдкуватість і… жодної підтримки, окрім Бога. Коли ж обрамити це слово з обох боків іншими буквами, картинка тотально зміниться…
Буква «Рци, сучасна Р» – у старослов’янській мові – майже руки. Багато букв давнього алфавіту мають конкретне значення. Остання буква цього слова «А» (аз), що означала «Я». Тому слово «один – родина» – постає у новому і несподіваному значенні. Попереду ніби «розпростерла» для обіймів руки буква «Р», а вкінці на сторожі постала «А» (у значенні «Я»). Уявляєте? Яким творчим і цікавим був задум! Тож сім «Я» об’єднуються з такими ж, як і вони, і стають РОДИНОЮ. Але «родина» залишатиметься родиною тільки у тому випадку, коли не перериватиметься і буде міцною нитка Родів. Бо в родині завжди переплітаються між собою кілька родів: материнський і батьківський. Сила енергії Роду надзвичайно могутня! Підтримувати її – святе діло: через пам'ять, через молитву (особливо ж у дні Великого посту). Пам’ятаєте фразеологізм «До сьомого коліна»? Просто так він не виник. Перше коліно – це я, друге – батько й мати; третє – два дідусі й дві бабусі; четверте чотири прадіди і чотири прабабці; п’яте – вісім прапрадідів і вісім прапрабабусь; шосте – шістнадцять пращурів і шістнадцять пращурок. Ну а в сьомому, ви вже, мабуть, й самі здогадались: тридцять два прапращури і стільки ж прапращурок. Разом 64. Саме така цифра в нумерології символізує безкінечний Всесвіт (Творець), той, звідки ми прийшли і який завжди готовий прийти на перший поклик. Якщо ми готові… До слова, у давнину за незнання свого родоводу заборонялось створювати сім’ю.
Під час мандрівки Індією, спілкуючись з одним браміном, з подивом дізналась, що родовід треба знати (у них) до дев’ятого коліна. А коли була в Канаді, то, навпаки, мала велике розчарування з цього приводу. Адже там дехто з молоді вже не знає як звати… бабусю, бо вона десь там – на маргінесах. Це саме почула нещодавно й від американських українців. Але це ще півбіди. У всьому світі (і вже й в Україні) набуває популярності рух «чайлдфрі» (буквально – вільні від дітей). Люди, які свідомо не хочуть мати дітей. Причини трактуються різні, починаючи від «хочемо жити для себе» та закінчуючи «перенаселенням планети». Багато з них вдаються до стерилізації. Між тим свідома відмова від народжуваності – це хрест на своєму майбутньому. (Не беруться до уваги ті, хто через проблеми із здоров’ям не можуть мати дітей). Майбутнє – не в плані кар’єри, а в плані еволюційного розвитку душі… На жаль, згадані ЧФ-шники ні на йоту не замислюються над цим. Чи не про них сьогодні можна почути не зовсім веселу фразу: тіло без душі. Трансформуємось? Якщо в значенні змінюємось, перетворюємось, удосконалюємось – то добре. А якщо мова про трансформерів? Не думаю…
Читайте більше на TeNews.
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: TeNews