Буковинці завоювали золото та срібло на Чемпіонат України з таеквон-до

18.03.2021 18:48   Опубліковано : Новини України
Джерело: CvNews

Вихованці спортивного клубу «Екстрім» завоювали золото та срібло на Чемпіонаті України з таеквон-до серед дорослих, юніорів та юнаків. Змагання відбулися у місті Буча, що на Київщині, 12-14 березня. У них взяли участь 182 спортсмени з 14 регіонів України.

Боролися в особистому заліку з 4-х видів програм: формальні вправи, спаринг, силове розбивання та спеціальна техніка.

Так, Сергій Дімчук дебютував у розділі спаринг серед дорослих у категорії 18-35/-57кг та здобув друге місце.

Олександр Анадимб здобув перше місце серед юнаків 12-13 років у розділі «силове розбивання». Загалом у ньому змагалися 56 спортсменів.