У Чернівцях роками незаконно використовувались 105 гектарів міської землі (ФОТО)

Завдяки маніпуляціям чиновників ділки мали мільйонні статки на вирощуванні сої

29.09.2021 16:26   Опубліковано : Новини України
Джерело: CvNews
Управлінням порядку та контролю за благоустроєм Чернівецької міської ради виявлено, що з двох сторін обабіч дороги, яка сполучає вул.Січових Стрільців з МКП «Калинівський ринок» (з напрямку с.Магала) міські землі використовуються для промислового вирощування сої. Рішень про їх передачу будь-кому у використання чи у власність не було.
 
20.09.2021р. за зверненням Управління порядку в органи Національної поліції по даному факту було зареєстровано кримінальне провадження, а 28.09.2021р. затримано причетних до цього людей.
 
null
Фото з мережі Інтернет

null
Фото з мережі Інтернет
 
Під час проведення слідчих дій з’ясовано, що міські землі таким чином незаконно використовувались протягом декількох років, а спритні ділки користувались офіційними документами, якими чиновники колишнього департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради уповноважували їх ніби-то безоплатно за власний кошт «боротись» із шкідливими самосіянцями амброзії.
 
При цьому дозволялось застосування гербіцидів, пестицидів і агрохімікатів, хоча ці землі межують до охоронюваної території комунального підприємства «Чернівціводоканал» із влаштованою системою очисних і резервних водойм із питною водою.
 
null
Фото з мережі Інтернет
 
Наразі час слідчими Чернівецького районного управління поліції під процесуальним керівництвом Чернівецької окружної прокуратури продовжуються заходи з документування цієї протиправної діяльності, а також вирішується питання щодо залучення до справи Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).
 
Мова може йти про майже 300 тон сої, ринкова вартість якої в нинішній час складає близько 5 мільйонів гривень. Саме АРМА уповноважена державою на всі подальші дії щодо контролю за процесом охорони та розпорядження таким майном, яке переходить у власність держави.
 
Соя. Фото з мережі Інтернет

null
Фото з мережі Інтернет

null
Фото з мережі Інтернет

Читайте більше на CvNews.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews