На Буковині двоє киян хотіли незаконно перетнути кордон на велосипедах
Джерело: CvNews
На Буковині затримали двох чоловіків, які рухалися в напрямку кордону з Молдовою на велосипедах. Чоловіків у велокостюмах зафіксувала фотопастка.
Про це повідомив помічник начальника Чернівецького прикордонного загону Ігор Заруднєв.
За інформацією Заруднєва, чоловіки намагалися незаконно перетнути українсько-молдовський кордон. Вони рухалися з наплічниками й дорогою потрапили у фотопаску на ділянці "Кельменці". Пізніше їх затримали прикордонники.
Чоловіками виявилися жителі Київської області 1972 та 1985 років народження. На них склали адмінпротоколи.
Читайте більше на CvNews.
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: CvNews

Український кліринговий дім розпочав серію навчальних вебінарів для учасників клірингу за товарним ринком «Необроблена деревина та пиломатеріали»
Виставку «Ї» української художниці Оксани Самійленко презентували у Рівному




