Реабілітація спортом: як вона відбувається на Рівненщині
Джерело: RvNews
Умови гри в ампфутбол мають свої особливості. Наприклад, милицю вважають продовженням руки, тож торкання нею до м'яча є штрафним.
Поле дещо менше за розміром, проте емоції й азарт від гри шалені. І найголовніше - кожен пас супроводжується підтримкою. Тренер в захваті від своїх підопічних і зазначає, що українські ветерани сильні не лише тілом, а й духом, а ще вони майже не жаліються на свою втому.
Начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль побував на тренуванні команди з ампфутболу «Верес Мрія». Познайомився з гравцями та тренером.
Нагадаємо, ампфутбол — це адаптивний вид спорту на милицях для людей із травмами та ампутаціями. Команда сформована з ветеранів.
«За нетривалий час існування вже проведено 4 товариські поєдинки - в 2-х є перемога, а 1 завершилася нічиєю. У планах – участь в офіційних турнірах. Втім, виграші на футбольному полі для цієї команди не найголовніше. Більш важлива місія – дати можливість хлопцям, які повернулися з війни, незважаючи на поранення, пограти в улюблену гру, поспілкуватися, психологічно розвантажитись», - сказав очільник області.
Також він додав, що «Верес Мрія» запрошує до себе на тренування усіх охочих. Домовилися, що з боку ОДА буде максимальна підтримка цієї ініціативи. Адже адаптація ветеранів до цивільного життя через спорт й надалі залишається серед пріоритетних у нашій роботі.
Нагадаємо, що в Україні впроваджуються заходи в межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору до 2030 року ініційованої першою леді України Олена Зеленська Стратегія спрямована на формування шести напрямків для всіх груп населення. Суспільна безбар'єрність – норма, де кожна людина, незалежно від її особливостей, має рівні можливості та доступ до всіх сфер життя.
За матеріалами РівнеОДА
Читайте більше на RvNews.
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews